Transfer İşlemi

Param BYS PlatinCard hesabından para transfer edilir mi?

Param BYS PlatinCard hesabından para transfer edilebilir. Param BYS PlatinCard’tan -Param BYS PlatinCard’a, Param BYS PlatinCard’tan-Banka Hesabı’na, Param BYS PlatinCard’tan-Kredi Kartı’na olmak üzere transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Param BYS PlatinCard hesabından kredi kartına veya banka kartına para transfer işlemi nasıl yapılır?

Param BYS PlatinCard internet veya mobil şubesine giriş yaparak Param BYS PlatinCard hesabından kredi kartına veya banka hesabınıza transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Transfer işlemleri 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. İnternet şubesine girmek için tıklayınız.

Param BYS PlatinCard ile para transferi hangi gün ve saatte gerçekleştirilebilir?

Param BYS PlatinCard ile banka hesabına ve kredi kartına yapılan para transferleri banka sistemleri ile gerçekleştiği için banka resmi çalışma günleri ve genelde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilir. Param BYS PlatinCard kartına ise hergün her saatte para transferi yapılabilir.

Hangi ülkelerden Param BYS PlatinCard hesabına para transfer edilebilir?

SWIFT sayesinde dünyadaki tüm SWIFT ile işlem yapan banka ve para transfer kurumlarından da Param BYS PlatinCard hesabına para transfer edilebilir.

Param BYS PlatinCard ile para transfer masrafı ne kadardır?

Param BYS PlatinCard ile para transferi işlem ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Para transferinde hatalı bilgi girilirse düzeltilebilir mi?

Param BYS PlatinCard ile para transferi tamamlanmadan önce işlem bilgileri düzeltilebilir. Fakat işlem tamamlandıktan sonra işlem bilgileri düzeltilemez.

Param BYS PlatinCard ile yapılan transfer işlemi iptal edilebilir mi?

Para transfer işlemi anında işleme alındığı için iptal edilemez. İşlem gerçekleştirilmeden önce kontrollerinizi yapmanızı öneririz.